fbpx
Başiskele’nin Emlak Değeri En Yüksek Projesinde Ev Sahibi Olun

Kocaeli’nin Yükselen Değerinde Lüks ve Konforun Buluştuğu Asev Muhit

Kocaeli’nin gözde bölgesi Başiskele’de yükselen yeni bir yaşam projesi Asev Muhit. Bölgenin en değerli ve yaşam kalitesi en yüksek bölgesi olan Yeşilyurt Mahallesi’nde konumlanıyor. 76 yaşam alanından oluşan bu benzersiz bir proje. Ayrıca, modern mimariyle tasarlanmış 28 müstakil bahçeli villa ve 48 normal blok dairesiyle dikkat çekiyor. Nitekim, projede, villalar gibi normal daire bloklarındaki giriş katları da kendilerine özel bahçe alanına sahiptir. Bu durum yaşam kalitesini ön planda tutan bir anlayışın yansımasıdır.

Başiskele’nin Emlak Değeri En Yüksek Projesinde Ev Sahibi Olun

Kocaeli’nin göz kamaştırıcı doğasıyla çevrili bu muhteşem proje, Başiskele’nin eşsiz dağ ve doğa manzarasıyla bütünleşiyor. 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nın yanı başında yer alan Asev Muhit yaşam kalitesi açısından da üst düzeydedir. Bu prestijli proje, lüksün ve zarif tasarımın mükemmel birleşimidir. Bu proje ile yaşamınızı benzersiz bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Göz alıcı mimarisi ve konforlu yaşam alanlarıyla Asev Muhit, bölgenin en iyi tasarıma sahip projesidir. Başka bir deyişle projede yer alan süs havuzu, peyzaj düzenlemesi ve dış cephe tasarımı estetik bir ihtişam yaratıyor. Üstelik standartların ötesine geçen tasarımlar göz dolduruyor. Ayrıca, projenin sunduğu akıllı ev sistemleri, fiber internet, fitness salonu gibi olanaklar yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Asev Muhit, açık/kapalı otoparkı ve elektrikli araç şarj istasyonu alt yapısıyla araçlarınızın güvenliğini sağlıyor. Böylece proje, yatırım getirisi yüksek bir geleceğe adım atmanızı sağlıyor. Başiskele’nin hızla gelişen bölgesinde yer alan projemiz, aynı zamanda kazançlı bir yatırım fırsatıdır.

Siz de konforun ve kalitenin ötesine geçerek, yeni bir yaşamı keşfetmek için, yerinizi alın. Daha fazla bilgi almak ve projenin size sunacağı ayrıcalıkları keşfetmek için bizimle iletişime geçin. Asev Muhit ile yaşamınızın zirvesine ulaşın.

Konuya ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yaptığımız çalışmaları İnstagram Hesabımızdan takip edebilirsiniz.