fbpx

vvc_row height=”huge” color_scheme=”primary” us_bg_image_source=”media” us_bg_image=”72″ us_bg_overlay_color=”rgba(26,26,26,0.90)”]

[/vc_row]
VİLLA İNŞAATLARI

Villa inşaatları yeni inşaat projeleri ile hayalinizdeki eve sahip olmanızı sağlıyoruz. Konut olarak villa yaşantısı da hemen herkesin ama uzun ama kısa özendiği ve arzuladığı bir yaşam biçimidir. Bahçeli, havuzlu, az katlı, güzel bir bölgede tam da kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak inşa edeceğiniz villanızda yaşamaya başladığınızda belki de hayattan gerçekten üst düzeyde keyif almaya başlayacaksınızdır, kim bilir. Bir villa  yapımında dikkat edilmesi gerekenleri, süreçleri, bütün bu detayları sizin için düşünüyor ve hayalinizdeki inşaatları gerçeğe dönüştürüyoruz.

KONUT PROJELERİ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, imalat ve uygulama çalışmalarını bir bütün olarak veya ayrı ayrı yürütebilmektedir. Üstlendiği işlerde yapmış olduğu detaylı ve ergonomik proje çalışmaları ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşarak geçiş sürecindeki zaman kaybını minimuma indirmekte ve firmaların olabildiğince çabuk faaliyete geçmelerini sağlamaktadır. Blok daireler, villa inşaatları yeni inşaat projeleri gibi çeşitli ölçeklerde konut projeleri ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

ENDÜSTRİYEL YAPI

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dizayn, projelendirme, imalat ve uygulama çalışmalarını bir bütün olarak veya ayrı ayrı yürütebilmektedir. Üstlendiği işlerde yapmış olduğu detaylı ve ergonomik proje çalışmaları ile hızlı bir şekilde sonuca ulaşarak geçiş sürecindeki zaman kaybını minimuma indirmekte ve firmaların olabildiğince çabuk faaliyete geçmelerini sağlamaktadır.

PROJE VE PROJE YÖNETİMİ

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir. Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak, faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için kullanılır. Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir. Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi sosyal medyadan takip edebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.