fbpx

Asev Mimarlık Mühendislik İnşaat; 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana samimiyet, güven, kalite, dürüstlük temelleri üzerinde hızla yükselen; yaptığı özgün işleri ve uzman kadrosuyla sektörde örnek duruma gelen bir firma olmuştur.

Firmamız; müşterileri ile dürüst, güvenilir, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktadır.

Paydaşlarının emeklerini her zaman ön planda tutan Asev İnşaat Mühendislik; kurucusunun ve uzman ekibinin yoğun çalışması ve fedakarlıklarıyla kısa sürede kalitesi ve özgünlüğünden söz ettiren başarılı işlere imzasını atmıştır.

Her geçen gün daha profosyonel ve yenilikçi bakış açısıyla kuruluş ilkelerimizi ve değerlerimizi koruyarak yüksek değere ve güvenilirliğe sahip bir firma olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz
Vizyoner projelerimize samimiyetimizi ekleyerek iş dünyasında yeni bir yol açmak.

Misyonumuz
İnandığımız değerleri süregelen büyüme potansiyelimize entegre ederek, özgün konseptlerde yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan yapılar inşa etmek.

Bizi “Biz” Yapan Değerlerimiz

Asev Mimarlık Mühendislik İnşaat olarak insancıl duygulardan beslenen değerlerimiz ile kendimiz gibi kalmak ve özümüzden hiç ayrılmadan, samimi ve sevilen bir marka olmak en büyük hedefimizdir.

Samimiyet

Dürüstlük

Ekip Ruhu

Güven

Cesaret

Yenilikçi Bakış

Sürdürülebilirlik

Sorumluluk